ZOBACZ RÓWNIEŻ:

LOKALIZACJA:
POZYCJONERY SPAWALNICZE

Pomysł, konstrukcja i sposób wykorzystania pozycjonerów spawalniczych narodził się z własnych potrzeb naszej spółki matki tj. Wilhelm Severt Maschinebau GmbH. Na bazie wieloletnich doświadczeń rozwijano i doskonalono nasze produkty, aby dziś pozycjonery spawalnicze pod marką SEVERT w połączeniu ze zrobotyzowanymi stanowiskami spawalniczymi oferować na całym świecie. Dobrze wpisują się one w misję naszej firmy, którą jest robotyzacja procesów produkcji i obróbka mechaniczna metalu.

Początkowo wszystkie urządzenia dostarczała głównie spółka matka bezpośrednio z Niemiec, obecnie część urządzeń produkowana jest całkowicie w Polsce przez Severt Polska.

Z uwagi na różnorodność rozwiązań pozycjonerów prezentujemy na naszej stronie jedynie podstawowy Typoszereg. Więcej informacji na ten temat uzyskają Państwo od dedykowanego MENADŻERA PRODUKTU, który może odwiedzić Państwa osobiście oraz na stronie http://www.severt.de/.

Pozycjonery spawalnicze, których jesteśmy dystrybutorem, są urządzeniami pomocniczymi wykorzystywanymi w prostych, częściowo zautomatyzowanych jak i zrobotyzowanych procesach spawalniczych. Dzięki ich pomocy spawanie konstrukcji stalowych oraz innych elementów przebiega szybko, bezpiecznie, efektywnie i bezproblemowo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą wirtualną galerią. 

TYPOSZEREG

Sterowanie wszystkich urządzeń można wybrać dowolnie:

  • sterowanie ręczne
  • sterowanie indeksowane
  • swobodnie programowalne
  • programowanie i sterowanie przez zewnętrzną oś robota
SEVERT POLSKA SP. Z O.O.

© Copyright 2021 SEVER POLSKA. Realizacja: PRESTOMEDIA.