Kim jesteśmy?

Usługi obróbki metali i obróbki skrawaniem CNC

SEVERT POLSKA Sp. z o. o.
Severt Polska Sp. z o.o. powstała w Rzeszowie w roku 1997, jako spółka-córka firmy Wilhelm Severt Maschinenbau GmbH z Niemiec. Korzystamy z doświadczeń i bazy wytwórczej firmy-matki, prowadząc samodzielną działalność na podstawie polskiego prawa.

Specjalnością naszej firmy są wszelkiego rodzaju prace spawalnicze oraz obróbka skrawaniem. Ponadto wykonujemy pozycjonery spawalnicze o zróżnicowanym udźwigu, przeznaczone do manewrowania dużymi i ciężkimi elementami konstrukcji. Urządzenia te zdobyły uznanie odbiorców, wpływając na realną poprawę efektywności i bezpieczeństwa procesów spawania. 

 

Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, zgromadzonego w trzech halach zakładu produkcyjnego w Gorlicach, o łącznej powierzchni 6600 m2. Spawamy głównie konstrukcje maszynowe ze stali wysokowytrzymałych metodą MAG. Wykorzystujemy obrabiarki wyposażone w układy sterowania numerycznego CNC – idealne do dokładnej obróbki mechanicznej – oraz stosujemy pozycjonery własnej produkcji, zdolne do obracania i podnoszenia w trzech osiach, z udźwigiem do 15000 daN. Przestrzegamy wszelkich standardów jakościowych, o czym świadczą posiadane certyfikaty, wg norm: EN ISO 3834-2, EN 1090-2 EXC3 oraz EN ISO 9001.

Misja i cele firmy

Misją Severt Polska jest świadczenie usług na najwyższym, światowym poziomie

Zapraszamy do podjęcia współpracy

Masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej? Porozmawiamy o Twoich potrzebach.

SEVERT POLSKA SP. Z O.O.

© Copyright 2021 SEVERT POLSKA. Realizacja: PRESTOMEDIA.