ZOBACZ RÓWNIEŻ:

LOKALIZACJA:
OBRÓBKA SKRAWANIEM ELEMENTÓW WIELKOGABARYTOWYCH
Wysoka specjalizacja końcowych producentów nakłada na poddostawców zupełnie nowe wyzwania. Maksymalnie skracane łańcuchy kooperacji wymagają terminowych dostaw na linie montażowe kompletnych zespołów gotowych do dalszej produkcji. Nasi klienci poszukują konstrukcji kompletnych, obrobionych i polakierowanych. Obróbka skrawaniem elementów wielkogabarytowych, którą oferujemy, wykonywana jest na urządzeniach sterowanych numerycznie CNC, zapewniamy najwyższą dokładność wymiarów i powtarzalność najbardziej złożonych kształtów. Polecamy także usługi śrutowania konstrukcji i elementów stalowych.
Obróbka skrawaniem CNC

W ramach obróbki skrawaniem CNC oferujemy takie usługi jak wytaczanie, wiercenie oraz frezowanie elementów wielkogabarytowych. Obróbka mechaniczna metalu prowadzona z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii pozwala uzyskiwać pożądane rezultaty w jak najkrótszym czasie. Dzięki kompetentnej załodze i rozbudowanemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym zleceniom. Obróbka mechaniczna metalu to podstawowa technika wytwarzania części maszyn i urządzeń. Obrabiany przedmiot w szybkim czasie otrzymuje żądany kształt i wymiary. Nowoczesna i efektywna obróbka skrawaniem CNC jest doskonałą alternatywą dla popularnych w przeszłości metod wykorzystujących sterowanie ręczne. Dzięki pojawiającym się cały czas innowacjom technologicznym proces ten może być jeszcze bardziej wydajny, a jego efekty znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.  Nasze usługi obróbki skrawaniem CNC realizujemy w nowoczesnym parku maszynowym, co daje Państwu gwarancję najwyższej jakości usług oraz najkorzystniejsze rozwiązania dostępne na rynku.

Posiadamy trzy wytaczarki współrzędnościowe z automatyczną wymianą narzędzi.
Każda obrabiarka wyposażona jest w automatycznie zakładaną głowicę kątową.
Parametry przejazdów w mm:
WRF160: X=15300, Y=4000, Z=1000, W=1000
WRF150: X=8000, Y=4000, Z=1200, W=1000
WFT13RL: X=5000, Y=3500, Z=2000, W=730, V=700.

W razie jakichkolwiek pytań w obszarze obróbka mechaniczna elementów metalowych jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii oraz zachęcamy do kontaktu. 

SEVERT POLSKA SP. Z O.O.

© Copyright 2021 SEVER POLSKA. Realizacja: PRESTOMEDIA.