ZOBACZ RÓWNIEŻ:

LOKALIZACJA:
LAKIEROWANIE HYDRODYNAMICZNE I ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE
W celu zabezpieczenia wyrobu przed wpływem środowiska pracy i czynników atmosferycznych nakładane są powłoki lakiernicze z różnych rodzajów farb i lakierów oraz stosuje się innego rodzaju sposoby zabezpieczenia antykorozyjnego. W odróżnieniu od klasycznych kabin lakierniczych posiadamy dwa otwarte stanowiska lakiernicze, umożliwiające lakierowanie konstrukcji o dużych gabarytach. Nowoczesny sprzęt lakierniczy, doświadczony personel i rygorystyczna kontrola jakości, gwarantują znakomite efekty.
Na czym polega lakierowanie hydrodynamiczne?
Lakierowanie hydrodynamiczne polega na rozpylaniu lakieru pod wysokim ciśnieniem. Metoda ta jest bardzo wydajna, a do tego zapewnia najlepsze efekty jakościowe nakładanych powłok. Dzięki lakierowaniu otrzymujemy gładkie struktury przy minimalnym zużyciu materiału, również czas lakierowania jest krótszy niż w przypadku metod tradycyjnych. Natrysk hydrodynamiczny działa na zasadzie sprężania lakieru do wysokiego ciśnienia, uzyskiwanego przez specjalną pompę i następnie wyrzucenia go na pokrywany przedmiot. Dzięki dużej prędkości, jaką osiąga lakier w postaci drobnych kropelek, następuje równomierne pokrycie powierzchni. Otrzymujemy w ten sposób wysokiej jakości powłoki lakiernicze.
Malowanie hydrodynamiczne

Podobnie jak nakładanie lakieru, również malowanie hydrodynamiczne to najbardziej wydajna metoda malowania, dzięki której w krótkim czasie można równomiernie rozłożyć farbę na dużej powierzchni. Zastosowanie tej metody pozwala osiągnąć gładką strukturę przy minimalnym zużyciu materiału. W porównaniu do innych metod, malowanie hydrodynamiczne gwarantuje spektakularne efekty na każdej powierzchni.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, prezentującej malowanie i lakierowanie hydrodynamiczne w praktyce w naszej firmie. Chętnie podejmiemy się realizacji zleceń na tego rodzaju usługi, zapewniając maksymalny poziom profesjonalizmu i precyzji dla osiągnięcia pełnej Państwa satysfakcji. Zapraszamy również do zapoznania się z usługami badań nieniszczących materiału oraz spoin, a także obróbki skrawania CNC. 

SEVERT POLSKA SP. Z O.O.

© Copyright 2021 SEVER POLSKA. Realizacja: PRESTOMEDIA.